Bizi Tanıyın

hakkımızda

2012 yılında kurulan firmamız ilk olarak otomasyon sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır ve özellikle rüzgar türbini sektöründe anahtar teslimi otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması, modernizasyon projeleri, montaj ve devreye alma, sistem entegrasyonu, bakım, servis ve danışmanlık, PLC/SCADA sistemi konfigürasyon ve programlama konularında hizmet vermeye başlamıştır.
2013 yılında KENNAMETAL Ege Bölge Bayiliğini aldıktan sonra her türlü kesici takım alım ve satımına başlayarak kesici takım sektöründe de hizmetlerine devam etmiştir.
RELENSİS, enerji sektöründeki tecrübesi ve uzman kadrosu ile yatırımcılarının doğru hamleler yaparak doğru yatırım yapmalarını hedeflemekte ve hizmet verdiği müşterileri ile bu ilkesini ispatlamaktadır. Sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla enerji sektöründeki AR-GE çalışmalarına ve müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam edecektir.

 

Misyonumuz
Enerji sektöründe teknolojik gelişmelere ve değişimlere uyumlu, insana ve çevreye duyarlı, ürün ve hizmetlerinde kalite ve güvenirlik ilkelerinden ödün vermeyen, tüm iş ortaklarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmaktır.

 

Vizyonumuz 
Topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile çalışanların ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak markamızın güvenirliği ve sürekliliğini sağlamak. Kaliteyi sağlamak için üretim, ürün ve hizmet çalışanlarını sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.

 

Değerlerimiz
1.  Müşteri Odaklılık
2. Güvenirlik
3. Yenilikçilik
4. Kalite
5. Takım Çalışması
6. Çevreye ve doğaya saygılı olmak